İşte Budur- Mobile Monday

Etel Özturkan, Barış Ruacan, Stephane Doutriaux, Evren KozcuGerçekleştirdiğimiz son Mobile Monday etkinliğinde herkesten duyduğum cümleyi başlık olarak yazmak istedim

“Mobile Monday, işte budur :)”

İngiltere’den gelen değerli iki konuşmacı, birbirinden lezzetli ikramlar sunan evsahibimiz Qualcomm ve etkinliğin her aşamasında aktif ve yorum getiren dinleyicilerimizle verimli bir etkinlik geçirdik.

 

Natali Yesilbahar @ Mobile Monday Istanbul

Mobile Monday ekibi olarak 5,5 senedir gerçekleştirdiğimiz etkinliğin istediğimiz seviyeye gelmesini gözlemlemek bizi çok mutlu etti.

Fotoğrafta etkinliği sunarken ki heyecanımı görebilirsiniz;

iyi ki her işimi aşkla yapıyorum! 🙂

Okumaya devam et “İşte Budur- Mobile Monday”

Mobile Monday – İşte Budur

“İşte Budur” etkinliği kapsamında birbirinden ilginç ve yenilikçi birçok ürünü tanıtıma sunduk. 200’den fazla şirketin katıldığı bu teknoloji yarışmasında, kazanan şirketi seçmek gerçekten zorlu bir görevdi. Ekinliğe dünyanın birçok ülkesinden katılan yarışmacılar, teknolojide çığır açan birçok icat sergilediler.

Cem Aseyo’nun başkanlığında 7 juriden olusan panelimiz, ürünleri değerlendirirken birçok faktörü göz önüne aldı. Teknoloji ve internet uzmanlardan oluşan bu paneldeki herkes, bu alanda lider şirketlerden gelerek bizlere bu heyecanlı günde destek oldular.

Uzun incelemeler sonucunda, juri panelimiz birincilik ödülünü Poken firmasının “Touch Marketing- The Next Frontier” projesine vermeyi uygun gordu. Odulu tum takim arkadaşları adına şirketin CEO’su Stephane Doutriaux kabul etti. Stephane’nın gerçekleştirdiği keyifli ve yenilik dolu sunumunda paylaştığı videoları izlemenizi tavsiye ederim.

Poken’ın yenilikçi çözümlerinde bir örnek: Konferanslarda dağıtılan Poken lar sayesinde, istediğiniz broşürü standa yaklaşıp, Poken cihazınızı okutarak alabiliyorsunuz. Bu harika uygulama sayesinde hem kağıt israfı olmuyor, hem de hangi kişinin hangi broşürü aldığını izleyebiliyorsunuz!

Yarışmanın sonunda Juri Panel Başkanı Cem Aseyo, teknoloji alanında dış kaynak kullanımı (outsourcing) ve Facebook’un son icatları ve yenilikçi projeleri hakkında bir konuşma yaptı. Her zamanki gibi kendisine MoMo’ya ve bu yarışmaya olan katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.