Mac Serüvenim Başlıyor

Mac Challenge

Bugün beni heyecandıran yeni bir yolculuğa çıkıyorum. MacBook Pro kullanmaya başlıyorum. Yenilikleri denemeyi ve çevremle paylaşmayı çok seven biri olarak ilk defa Mac kullanmaya başlamış bulunmaktayım.

Bilkom firması Ping Dijital Ajansı vasıtasıyla beni bu projeye davet etti:

"Mac Challenge" 

"Mac Challenge" kapsamında üç kategoriden birer blog seçtiler: Yelizin Dünyası (moda), bizibozmaz.com (popüler kültür) ve iş dünyası kategorisinde ise okuduğunuz blogu bir serüvene davet ettiler. Bu serüvende daha önceden Mac kullanmamış olan bizlere, üç hafta boyunca deneyimlememiz için birer MacBook Pro verdiler.

Süre bitiminde her birimize "Mac mi Pc mi?" sorusu yöneltilecek;

Mac i seçersek Mac bizim olacak; PC seçersek aynı ayarda bir PC hediye edilecek. Bu projeyle Mac’in herkese hitap ettiğini ve kendi ürünlerine çok güvendiklerini göstermek isteyen Bilkom firması, Mac’le hayatımın kolaylaşacağını belirtiyor.

Projede keyifle yer almak istedim. Şimdiye kadar hep çalıştığım kurumların verdiği laptopları kullandım; kendi özgür irademle bir laptop seçmediğim için yeterince farklı ürünü inceleme fırsatı bulamamıştım. Mac kullanan arkadaşlarımın aşkının bana bulaşıp bulaşmayacağını merak ediyorum. Aynı zamanda çevremdeki kişilerin Mac kullanımı zor, Mac de hazırladıkların PClerde açılmaz; Mac’de zorlanırsın gibi söylemlerini bizzat deneyeceğim; bu bağlamda kararımı vereceğim.

Kullanmaya başladığım Mac’imle ilgili deneyimlerimi sizlerle keyifle paylaşacağım. Serüvenimde siz değerli okuyucularımı da bazı süprizler bekliyor, takipte kalırsanız yaz günlerinize renk katma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir